تحريم دامنه هاي بين المللی توسط ریسلو و انتقال آنها

دوشنبه ، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دامنه های 99% از ایرانیان در شرکت ریسلو ثبت شده و این شرکت طی اطلاعیه ای اعلام کرده تا حدود 2 ماه دیگر دامنه هایی که با آدرس ایران ثبت شده باشند باید به شرکت دیگری منتقل شوند ، در غیر اینصورت ممکن است تمدید انها با مشکل مواجه شود از این رو نیاز هست دامنه ها هر چه سریعتر به یک رجیسترر دیگر منتقل شود. در مورد جزئیات تحریم ، این خبر را میتوانید در خبرگزاری ها دنبال کنید ( این لینک )


طی قراردادی که با رجیسترر Joker آلمان بسته شده . کلیه دامنه های کاربران به این رجیسترر منتقل خواهد شد . لذا لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید

اتفاقی که رخ داده برای تمامی شرکت های میزبانی وب ایران هست و کلیه شرکت های همکار نیز درگیر این موضوع هستند

دامنه ها با پسوند ir و co.ir شامل تحریم نیستند

دامنه ها پس از انتقال به صورت خودکار یکسال تمدید می گردند . و هزینه ای که بابت انتقال از شما دریافت می شود در اصل هزینه تمدید دامنه است . و یکسال به موعد تمدید دامنه اضافه خواهد شد

پس از انتقال ، dns دامنه تغییر نخواهد کرد و خللی در سایت ها به وجود نخواهد آمد

متاسفانه برخی اشخاص و شرکت ها با سوء استفاده از وضعیت پیش امده ، ایمیل های فریبنده ای ارسال کرده اند لطفا مراقب سوء استفاده های احتمالی باشید .

برای انتقال دامنه ها نیاز هست کاربران با مراجعه به ناحیه کاربری آسمان هاست . ابتدا در سایت لاگین کرده ( این لینک ) سپس اقدام به ارسال تیکت به بخش فروش نمایند ( لینک ارسال تیکت )

در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام با بخش فروش یا پشتیبانی آسمان هاست تماس حاصل نمایید.